P.H. AKSPOL jest dystrybutorem odzieży reklamowej

Dystrybutor odzieży reklamowej produkowanej przez firmę LLP Printable Sp. z o.o., marek takich jak  Pomostars, Geffer  jak również Crimson Cut i Mark the Helper.

Kreujemy marki,
nie tylko ubrania.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem odzieży reklamowej,
ale także partnerem w budowaniu marek.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem odzieży reklamowej, ale także partnerem w budowaniu marek. Głównym odbiorcą naszych produktów są firmy wykorzystujące je dla celów reklamy, bądź ubioru pracowników.
Misją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej.

Każdy produkt, każde logo – to nasza miłość do rzemiosła i dbałość o jakość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta proponujemy również znakowanie odzieży. Współpracująca z nami firma AKSERW posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu haftów oraz nadruków odzieży różnymi, najnowszymi technikami.

Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta.

P.H. AKSPOL utrzymując zapasy w swoich magazynach w Sosnowcu zapewnia sprawną realizację zamówień. Działamy na terenie województwa śląskiego i świętokrzyskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent, z którym współpracujemy to znana marka odzieży reklamowej PROMOSTARS, posiadająca w swojej ofercie bogatą kolekcję t-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek. Duży wybór asortymentu oraz jego kolorystyka cieszą się u klientów zainteresowaniem.

Producent stara się nadążyć za potrzebami wciąż rozwijającego się rynku odzieżowego, dlatego każdego roku poszerza swój asortyment. W  ofercie znalazły się więc nowe marki  Crimson Cut i Mark the Helper.
Geffer – ekonomiczna linia odzieży reklamowej, którą charakteryzuje wysoka jakość w stosunku do ceny.
Crimson Cut – nowa marka dedykowana segmentowi premium. Proponuje wiele produktów wykonanych z bawełny organicznej oraz nowoczesnych i ciekawych materiałów.
Mark the Helper – kolekcja odzieży do specjalistycznych zastosowań; odzież ostrzegawcza zgodna ze standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016, odzież chroniąca przed chłodem zgodna z EN 14058:2017, odzież przeznaczona do wynajmu, odzież termoaktywna oraz przygotowana do wielokrotnego prania.

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu z certyfikatem Oeko-tex, co oznacza, że wyrób jest wolny od  substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zdecydowanie zwiększono też udział bawełny organicznej w produktach. Dostawcy bawełny do naszych produktów posiadają certyfikaty OCS i GOTS.

Producent zleca swoją produkcję w fabrykach objętych programem mającym na celu zapewnienie odpowiednich warunków pracy, bezpieczeństwa i etycznego postępowania.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej oferty.